133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas Bombinhas med 2 sovrum, som ligger ungefär 25 minuters gångavstånd från Galhetas strand, erbjuder gästerna Wi-Fi. Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, 450 meter från Praia de Bombas och precis runt hörnet från Bombas strand.
Lägenheten ligger i distriktet Bombas och 3 km från Retiro dos Padres strand. Gästerna kan besöka Bombinhas strand cirka 30 minuters promenad bort.
133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas erbjuder gästerna ett komplett kök med kylskåp och ugn. Det här boendet erbjuder också en pool på balkongen.
- Lokala sevärdheter
- Museu Comunitário Engenho do Sertão3 km
- Garimpo Artes1,2 km
- Of shore Scallops4,9 km
- Instituto Boimamao2,8 km
- Porto dos Piratas4,7 km
- Museu e Aquário Marinho de Bombinhas1,6 km
- Praia de Morrinhos4,8 km
- Sitio Panoramico Bombinhas1,2 km
- Flygplatser
- Ministro Victor Konder internationella flygplats49 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Inga husdjur
- Hiss
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka populära sevärdheter ligger nära 133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas?
Praia de Bombas samt Bombas strand är några av de sevärdheter som ligger i närheten av 133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas. - ❓
Hur många gäster kan bo på 133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas?
Upp till 5 gäster kan bo på 133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas. - ❓
Har 133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas en pool på plats?
133 - Lindo Apartamento Na Praia De Bombas har en pool.